Touch for King 111

SKU: PROD-20285
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,300 L

Përshkrim

King 111

Sasia: 30ml

Kodi: K111

Touch for Men Burberry

Meshkuj 

Touch for Men nga Burberry është një aromë Woody Floral Musk për meshkuj. Touch for Men u lançua në vitin 2000. Nuancat e sipërme janë gjethe vjollce, artemisia dhe mandarina; nuancat e mesme janë piper i bardhë, kedri dhe arrëmyshk; nuancat bazë janë Musk i Bardhë, Fasule Tonka dhe Vetiver.