Euphoria Queen 06

SKU: PROD-20259
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,200 L

Përshkrim

Queen 06

Sasia: 30ml

Kodi Q06

Euphoria Calvin Klein

Femra

 

Euphoria nga Calvin Klein është një aromë me lule qelibar për femra. Euphoria u lançua në vitin 2005. Euphoria u krijua nga Dominique Ropion, Carlos Benaim dhe Loc Dong. Notat kryesore janë shega, hurma dhe akordi jeshil; notat e mesme janë Orkide e Zezë, Lotus dhe Champaca; notat bazë janë sofër, qelibar, manushaqe e zezë dhe krem pana. Ky parfum është fituesi i çmimit FiFi Award Fragrance Of The Year Women`s Luxe 2006.

 

Aroma ekzotike me lule-fruta Euphoria u lançua në vitin 2005. Aroma është e shkëlqyeshme dhe e shijshme si notat e frutave të së cilës janë kapur në të. Euforia është misterioze dhe tërheqëse si lulet e errëta ekzotike. Ju fton të shijoni gëzimet e jetës. Notat kryesore janë trëndafili, mollë japoneze, gjethe jeshile, Lotus, orkide e zezë, drurë të kuq, vjollcë e zezë dhe qelibar. Euphoria u krijua nga Dominique Ropion, Carlos Benaim dhe Loc Dong në 2005.