Narciso Rodriguez For Her Queen 203

SKU: PROD-20300
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,200 L

Përshkrim

Queen 203

Sasia: 30ml

Kodi: Q203

Narciso Rodriguez For Her Narciso Rodriguez

Femra

 

Narciso Rodriguez for Her nga Narciso Rodriguez është një aromë lulesh prej druri Musk për femra. Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum u lançua në vitin 2006.  Nuancat kryesore janë trëndafili dhe pjeshkë; Nuancat e mesme janë Musk dhe Amber; Nuancat bazë janë Patchouli dhe dru sandali.

Nuancat kryesore të trëndafilit dhe pjeshkës. Zemra: qelibar dhe myshku. Baza: patchouli dhe dru sandali.

 

main accords
musky
rose
powdery
woody
patchouli
warm spicy
fruity
amber
floral
sweet