Flora Gucci Queen 50

SKU: PROD-20291
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,200 L

Përshkrim

Flora nga Gucci është një aromë Chypre me lule për femra.

Notat e sipërme janë Piper Bourbon dhe Bergamot; notat e mesme janë trëndafili dhe bozhure; notat bazë janë Patchouli, Vetiver dhe Musk.

Është një aromë chypre me lule që kombinon elegancën me një prekje sensualiteti. Notat e errëta dhe pikante të specit burbon dhe bergamotit të freskët çojnë në zemrën e pasur me lule të bozhure dhe trëndafili. Notat bazë chypre të patchouli janë të përziera me vetiver dhe myshk.

Queen 50

Sasia: 30ml

Kodi: Q50

Flora Gucci Gucci

Femra