JAdore Queen 18

SKU: PROD-20260
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,200 L

Përshkrim

Queen 18

Sasia: 30ml

Kodi: Q18

JAdore Christian Dior

Femra

Aromë Fruti me lule për femra.

Aromat kryesore janë Dardha, Pjepri, Magnolia, Pjeshkë, Portokalli Mandarin dhe Bergamot; notat e mesme janë Jasemini, Zambaku i Luginës, Tuberoza, Freesia, Trëndafili, Orkideja, Kumbulla dhe Vjollca; Aromat bazë janë Musk, Vanilje, Blackberry dhe Kedri. 

J’adore është një aromë moderne, magjepsëse, e cila është bërë jashtëzakonisht e popullarizuar dhe për këtë arsye është zhvilluar në një numër variantesh të përqendrimeve të ndryshme. J'adore është një aromë me shkëlqim.

Aroma e tij e pasur dhe e artë shkëlqen në lëkurë si rrezet e diellit. Klasikia dhe ambiciet e kësaj arome reflektohen në shishen e formës së amforës greke.

Aroma: lule e ëmbël por e butë, paksa e mprehtë me mandarinë të freskët në pjesën e sipërme; jasemini, kumbulla, orkide dhe trëndafili në zemër; dhe amaranti, myshku dhe manaferra në shteg.