Tobacco Vanille Luxury 21

SKU: PROD-20264
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,500 L

Përshkrim

Luxury 21

Sasia: 30ml

Kodi: L21

Tobacco Vanille Tom Ford

Unisex 

Tobacco Vanille nga Tom Ford është një aromë pikante Amber për femra dhe meshkuj. Tobacco Vanille u lançua në vitin 2007. Hunda e kësaj arome është Olivier Gillotin. Notat kryesore janë gjethe duhani dhe nota pikante; notat e mesme janë vanilje, kakao, fasule Tonka dhe lulja e duhanit; notat bazë janë fruta të thata dhe nota druri.

 

vanilla
sweet
tobacco
warm spicy
fruity
cacao
woody
powdery