Gucci Oud Luxury 02

SKU: PROD-20325
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,500 L

Përshkrim

Luxury 02

Sasia: 30ml

Kodi: L02

Gucci Oud Gucci

Unisex 

Gucci Oud nga Gucci është një aromë Amber Woody për femra dhe meshkuj. Nuancat kryesore janë Mjedra, Shafrani dhe Dardha; nuancat e mesme janë trëndafili bullgar dhe lule portokalli; nuancat bazë janë Agarwood (Oud), Patchouli, Amber dhe Musk.

Versioni i ri i aromës Gucci nga Gucci i vitit 2007, i njohur gjithashtu si Gucci Ambre, po ndjek trendin e orientalëve të ud-it dhe quhet Gucci Oud. Parfumi ka dal në korrik të vitit 2014 dhe shpallet si një aromë unisex që është magjepsëse, e pasur dhe misterioze. E pasur dhe intensive, përbërja përmban esencë të ud nga Laosi, e cila është 100% natyrale.

Marrëveshjet e hapjes përfshijnë dardhë, mjedër dhe shafran. Zemra kap esenca të trëndafilit bullgar dhe lule portokalli, e ndjekur nga baza orientale e udit, paçulit, qelibarit dhe myshkut.

rose
oud
fruity
sweet
warm spicy
patchouli
amber
woody
musky
white floral