Oud Wood Luxury 11

SKU: PROD-20326
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,500 L

Përshkrim

Luxury 11

Sasia: 30ml

Kodi: L11

Oud Wood Tom Ford 

Unisex 

Oud Wood nga Tom Ford është një aromë Amber Woody për femra dhe meshkuj. Oud Wood u lançua në vitin 2007

Nuancat kryesore: Druri ekzotik i trëndafilit dhe kardamom, të përziera me piper kinez të bollshëm, e mbështjellin atë me ngrohtësi. Përfundimisht, qendra ekspozon një përzierje tymi të drurit të rrallë Oud, Sandalwood dhe Vetiver.

woody
oud
warm spicy
aromatic
vanilla
balsamic
fresh spicy
amber
powdery
sweet