Man in Black Luxury 153

SKU: PROD-20288
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,500 L

Përshkrim

Luxury 153

Sasia: 30ml

Kodi: L153

Man in Black Bulgari

Unisex 

Bvlgari Man In Black nga Bvlgari është një aromë me lule qelibar për meshkuj. Bvlgari Man In Black u lançua në vitin 2014. Nuancat kryesore janë Erëza, Rum dhe Duhan; Nuancat e mesme janë lëkure, iris dhe tuberoz; Nuancat bazë janë fasulja Tonka, Druri Guaiac dhe Benzoin.

Bvlgari feston 130 vjetorin e ekzistencës dhe nxjerr në treg aromën e re Bvlgari Man In Black, si pjesë e origjinalit Bvlgari Man nga viti 2010. Aroma shpallet si e guximshme dhe karizmatike.

Bvlgari Man In Black është një përbërje intensive prej qelibar, lëkure, erëza dhe drurë. Hapet me akorde rumi natyral dhe erëza të ndritshme. Tuberoza, iris absolut dhe lëkura përbëjnë thelbin e parfumit, të vendosur mbi bazën e benzoinës, kokrrës tonka dhe drurit guaiac.

warm spicy
woody
leather
rum
amber
sweet
tobacco
vanilla
animalic
iris